Jānis & Renāte

Artūr! Milzīgs Tev paldies, ka iemūžināji mūsu dienu tik skaistās bildēs. Skatījāmies un tinām bildi atpakaļ par 08.06.19. skaistās dienas mirkļiem. Tāds patīkams siltums, mīlestība, prieks un smaidi. Caur Tavām fotogrāfijām izdzīvojām mūsu dienu vēlreiz! Paldies Tev par to!  Ļoti patīk fotogrāfiju noķertie kadri un emocijas. 

Ļoti, ļoti, ļoti liels paldies ne tikai par fotogrāfijām, bet arī par sajūtām, kuras tajās notvertas! Paldies par vieglo sadarbību! Laiks ies, bet iemūžinātie mirkļi paliks. Veiksmi Tev arī turpmāk!

Alla & Dmitry

Большое спасибо за профессиональную работу, за креативный взгляд фотографа, за неожиданную обработку фотографий!!! Все очень порадовало и приятно удивило!

Хочу отдельно отметить умение фотографа не только ловить живые моменты, но и составлять композиции. О некоторых фото можно просто сказать, что это АРТ!!!! Круто! И это еще с такими моделями, как мы ))))))
Еще раз большое спасибо!!! Очень живо, насыщенно, ппофессионально, креативно и с изюминкой!!!!!
Фотограф бесспорно обладает художественным видением вещей и людей!
Очень рекомендую!!!!!

Ieva & Adam

Artūrs ir liels profesionāls, atsaucīgs un idejām bagāts. Mūsu kāzu viesi novērtēja atraktīvu fotogrāfu, kurš ne uz mirkli neapstājās un turpināja iemūžināt skaistus mirkļus. Artūrs bija nemanāms, bet tanī pašā laikā paspēja uzņemt visus kadrus no kāzām. Mēs ļoti viegli sastrādājāmies, viņš ņēma vērā mūsu vēlēšanās un palīdzēja ar idejām. Liels paldies, ka padarīji mūsu kāzas īpašas!☺

Anna & Mārcis

Sirsnīgs paldies! Bildes tiešām ir jaudīgas un tās glabāsim kā dārgākās atmiņas no mūsu brīnišķīgās dienas! Noteikti dalīsimies arī ar citiem mūsu sajūsmā par Taviem foto mākslas darbiem un kolosālo attieksmi, aizrautību un degsmi, ar kādu darīji savu darbiņu. Rezultāts ir tiešām fantastisks! Vēlreiz paldies!
Lai pozitīvu emociju bagāti Tavi nākamie foto projekti. Un pavisam noteikti - uz sadarbību arī nākotnē!